На Львівщині служба у справах дітей шукає батьків та батьків-вихователів

На Львівщині проживає 2231 дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування. З них 2045 дітей перебувають під опікою та піклуванням громадян, виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.
Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

«Однак ще 145 дітей зазначеної категорії перебувають в інтернатних закладах усіх типів – це і будинки дитини системи охорони здоров’я, будинки-інтернати соціального захисту і освітянські інтернати. Ще 41 дитина навчається у ПТУ, ліцеях, коледжах, вищих навчальних закладах. Ці діти чекають на свою родину. Якщо ви бажаєте стати прийомними батьками чи батьками-вихователями, просимо звертатись до служб у справах дітей РДА та міст обласних значень по місцю свого проживання», – розповів Володимир Лис.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за номером: (032) 235-44-56.

Якщо Ви бажаєте створити дитячий будинок сімейного типу чи прийомну сім’ю:

1. Вам необхідно подати заяву про бажання створити дитячий будинок сімейного типу, чи прийомну сім’ю до районної державної адміністрації або міськвиконкому за місцем проживання.
2. Подати до райдержадміністрації або міськвиконкому такі документи: довідку про склад сім’ї; копію свідоцтва про шлюб (для подружжя); копії паспортів; довідку про стан здоров’я, довідку про несудимість, нотаріально завірену письмову згоду всіх повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з кандидатами у батьки-вихователі чи прийомні батьки.
3. Пройти навчання кандидатів у прийомні батьки або батьки-вихователі в обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання та отримати довідку про проходження курсу підготовки та рекомендацію центру.
4. Зареєструватись у службі у справах дітей за місцем проживання як потенційним прийомним батькам або батькам-вихователям та отримати висновок про можливість створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.
5. Ознайомитись з банком даних на дітей.
6. Встановити контакт з дитиною.
7. Районна державна адміністрація або міськвиконком приймає рішення про створення дитячого будинку сімейного типу чи прийомної сім’ї та влаштування дитини у Вашу сім’ю.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ