На Львівщині стартує екоакція «Посади дерево перемоги»

Сьогодні, у суботу, 29 вересня 2018 року, стартує безстрокова екологічна акція «Посади дерево перемоги» #treeofvictorychallenge. Ініціатор акції – департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Метою #treeofvictorychallenge є не лише озеленити нашу країну, долучити кожного українця до порятунку природи, а й синергія віри в перемогу, привернення уваги до війни на Сході України.

У межах акції на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння» та на прилеглих територіях, зокрема на вулиці Лисенка, висадять клени.

Організаторами заходу є департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, РЛП «Знесіння» та Личаківська районна адміністрація.

Запрошуємо кожного долучитися до акції «Посади дерево перемоги»!

Також зазначаємо, що цей захід матиме продовження на теренах всієї країни, адже департамент екології та природних ресурсів ЛОДА ініціює всеукраїнський #treeofvictorychallenge та передасть естафету висаджування дерев іншим організаціям та установам, кому саме, стане відомо в суботу.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ