На Львівщині створять обласний Пластовий центр

Депутати Львівської обласної ради учора на сесійному засіданні проголосували за створення комунального закладу «Львівський обласний Пластовий центр». Відповідне рішення підтримали 53 обласні обранці.

«Пласт на Львівщині має давні традиції і особливо тішить, що щороку кількість охочих стати пластунами постійно зростає. Натомість кількість виховників наразі обмежена, тож дітям часто доводиться чекати можливості приєднатись до спільноти. Пласт – організація, що виховує свідомих, відповідальних та патріотичних громадян, тож хочеться, аби якомога більше молоді мала можливість стати членом організації та органічно розвиватись як особистість в ній. Сподіваємось, що створення центру сприятиме цьому», – розповідає Роман Хім‘як, керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА, яке здійснюватиме галузеве керівництво комунальним закладом.

Найближчим часом Управління майном спільної власності Львівської обласної ради розробить та затвердить статут центру. Зауважимо, в області також діє Програма підтримки Пласту. Фінансовий ресурс на цей рік – 1 млн 348 тис. грн.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ