На Львівщині тестуватимуть на COVID-19 громадян, які повернулись з-за кордону

З 30 березня на Львівщині громадян, які повернулась з-за кордону, тестуватимуть на COVID-19.
Із 30 березня у Львові та області почнуть діяти виїзні бригади, які проводитимуть тестування на COVID-19 громадян України, які повернулись із-за кордону, а також тих осіб, які контактували з ними. Про це Радіо Свобода повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

ʺЗ понеділка, 30 березня, плануємо запустити тестування, щоб відпрацювати алгоритм, а вже 31 березня буде задіяно більше людей і бригад. Почнемо у кількох районах і до кінця тижня охопимо всі. У мобільній групі будуть медик, представник ДСНС, поліцейський. Це будуть експрес-тести, це спільний проєкт Львівського ІТ Кластеру, обласної адмінстрації і міста Львова. З нашого боку, забезпечення людьми у групах, машини, проведення тестування, а самі тести – це допомога ІТ Кластеру. Стараємося охопити якомога більше людей, які повернулись із-за кордону. Кожній людині на кордоні видали пам’ятку-згоду, що вони розуміють, що у зоні ризику. Ми маємо контактні дані, їх збирає прикордонна служба. Далі вони передаються в обласний лабораторний центр. Будемо організовувати виїзні бригади для тестуванняʺ, – розповів Максим Козицький.

Близько 18 тисяч українців перетнули лише 27 березня українсько-польський кордон у трьох пунктах пропуску у Краковці, Рава-Руській і Ягодині, зазначив у коментарі речник Західного регіонального управління державної прикордонної служби Роман Павленко. За його словами, автобуси і надалі перевозитимуть громадян України, які збиратимуться у цих трьох пунктах пропуску.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ