На Львівщині відбудеться парад звіздарів й колядників

У понеділок, 8 січня 2018 року, відбудеться фестиваль «Спалах Різдвяної звізди», а також традиційна Хода звіздарів. Початок ходи о 12.00 год. (від Храму Пресвятої Євхаристії (вул. Музейна, 1). Про це повідомили у прес-службі ЛМР.
Цього року величне свято Різдва об’єднає два великі різдвяні фестивалі у Львові: III Міжнародний різдвяний фестиваль та XII фестиваль «Спалах Різдвяної звізди».
Головним символом цьогорічного фестивалю є звізда «Героїчна», створена із предметів військової амуніції за проектом «Військово-польовий арт» Павла Роутера. Звізду XІІ Різдвяного фестивалю «Спалах Різдвяної звізди» урочисто нестимуть воїни АТО.
У ході візьмуть участь творчі колективи із Республіки Польща, Республіки Білорусь, Республіки Туреччина та Словацької республіки, львів’яни та гості міста.
Ідея фестивалю зародилася у Музеї народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького. Сьогодні фестиваль є одним із найяскравіших і найбільш видовищних різдвяних заходів Львова й не тільки. Завдяки організаторам та ентузіазму майстрів звіздарської справи – Богдану Новаку, Михайлу Швецю, виготовляти звізди і долучатися до «Ходи звіздарів» стало новою доброю різдвяною традицією.
Програма заходу:
12.30 – Формування колони звіздарів. Храм Пресвятої Євхаристії (площа Музейна, 1);
13.00 – початок ходи;
13.05 – вул. Ставропігійська;
13.10 – площа Ринок. Коляда біля шопки;
13.15 – вул. Катедральна;
13.20 – вул. Театральна;
13.30 – пам’ятник Діві Марії. Коляда;
13.40 – п ам’ятник Тарасові Шевченку. Коляда;
13.50 – сцена біля Оперного театру;
14.00 – церемонія посвяти у звіздарі;
15.00 – колядують звіздарі та творчі колективи.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...