На Львівщині відкриють «гарячу лінію» для підприємців

Ситуація з блокуванням податкових накладних завдає серйозного удару бізнесу, зокрема, сільгоспвиробникам. Наприклад, для фермерів часто підставою відмови від розблокування є те, що, мовляв, послуги надають не на постійній основі. Тобто сільгоспвиробник повинен постійно одне й теж сіяти?! На такі нюанси повинні зважати інспектори, які розглядають скарги.

На цьому наголосила депутатка Ірина Сех під час засідання комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій сьогодні, 3 травня, пише прес-служба облради.

«У результаті блокування гальмуються розрахунки, відшкодування ПДВ, підприємства втрачають гроші, час, репутацію. Навіть податківці визнають, що система обробки податкових накладних є недосконалою. І передусім від цього потерпає малий і середній бізнес, страждають люди, які в такий важкий, воєнний час не виїхали за кордон, а намагаються працювати й підтримувати економіку.

Ми в обласній раді представляємо громаду Львівщини, люди нас обирали для того, щоби ми їх захищали, обстоювали їхні інтереси. І зараз, коли є така проблема, маємо стати на захист бізнесу. Зокрема, необхідно відкрити «гарячу лінію» обласної ради, на яку підприємці могли б звертатися зі скаргами, раз у квартал розглядати питання на засіданні комісії за участі представників Головного управління ДПС у Львівській області, підготувати та винести на розгляд сесії проєкт звернення щодо змін до системи обробки податкових накладних», – зауважила Ірина Сех.

Голова депутатської комісії Юрій Раделицький закликав підприємців звертатися щодо проблем із реєстрацією податкових накладних також і в комісію з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій облради.

У свою чергу в. о. начальника Головного управління ДПС у Львівській області Андрій Флис задекларував готовність до тісної співпраці з Львівської обласною радою.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ