На Львівщині збудують індустріальний парк, аналогів якому немає в Україні

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з представниками Agro.Food.Tech Park та обговорив поточну ситуацію і подальші кроки з реалізації проєкту. Йдеться про спорудження індустріального парку, аналогів якого немає в Україні.

«З міркувань безпеки не можу розповісти усі деталі. Але уже є детальний план реалізації цього центру – дорожня мапа по днях і місяцях. Також визначили відповідальних за її виконання. Поступово, опираючись на план, втілимо на Львівщині вагомий проєкт», – зазначив Максим Козицький.

Нагадаємо, що Agro.Food.Tech Park – це індустріальний парк, який спеціалізуватиметься на переробленні агропродукції, розробці нових типів продуктів та їхньому виробництві. На території парку збудують промислові цехи та складські комплекси, виставковий центр, бізнес-парк, дитячий садок, школу, житлові будинки та торгово-розважальний центр.

«Цей проєкт зараз по-особливому актуальний, оскільки допоможе підприємствам релокуватись зі зони бойових дій та відновити потужності, а також зберегти наявні та створити нові робочі місця. Створення індустріального парку важливе як для Львівщини, так і для всієї України. Завдяки цьому проєкту значна кількість людей отримає роботу, крім того, Львівщина отримає додаткове джерело податкових доходів»,- додав начальник Львівської ОВА.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ