На Львівщині знову може зрости вартість проїзду у маршрутках

У середині січня керівництво ЛОДА та перевізники обговорюватимуть можливість та доцільність зростання вартості проїзду в обласних маршрутках на Львівщині.
Про це під час прес-конференції про підсумки роботи у 2017 році розповів, 27 грудня 2017 року, голова Львівської ОДА Олег Синютка.
За його словами, уряд обмежив можливість обласних державних адміністрацій встановлювати тарифи на проїзд. І сьогодні – це компетенція перевізників.
«Але ми проводимо постійні зустрічі з перевізниками. Під час останньої зустрічі у грудні ми досягнули домовленості, що до середини січня зрости вартість проїзду не повинна, – зазначив очільник Львівщини. – А в середині січня ми спільно подискутуємо про складові тарифоутворення. Адже у зв’язку із ростом вартості пального перевізники спонукатимуть змінювати і варість проїзду. Але якщо це буде необґрунтована зміна, то ми спонукатимемо правоохоронні органи перевіряти їхні тарифоутворення та витрати».
Також він додав, що нещодавно з обласного бюджету додатково виділили 4 млн грн, аби профінансувати пільговий проїзд. А у бюджеті на 2018 рік також передбачені кошти на фінансування пільгового проїзду.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...