На Львівщині зросли обсяги промислового виробництва

Виробництво промислової продукції в області у січні-червні 2020 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилось на 3,1%, повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області. Про це інформує пресслужба Львівської ОДА.
Зокрема, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів обсяг виробництва зріс на 5,5%, переробної промисловості – на 2,6%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяг виробництва зменшився на 0,7%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 20,8%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 15,3%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 7,1%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 1,7%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 23,0%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 21,8%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 5,3%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 5,1%).

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ