На премії чиновникам ЛОДА виділили 35 мільйонів, а на боротьбу з коронавірусом – 5

Львівська облрада затвердила програму підтримки органів державної влади, передбачивши 35 млн грн на преміювання чиновників Львівської ОДА у 2020 році.

Натомість на потреби Львівської обласної інфекційної лікарні для боротьби з коронавірусом обласні обранці виділили 5 млн грн. Це рішення депутати ухвалили на сесії у четвер, 12 березня, пише zaxid.net.

Директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків повідомив, що на утримання ЛОДА у 2020 році з держбюжету передбачено 390 млн грн, що на 115 млн грн менше, ніж у 2019 році. З його слів, дефіцит на зарплати чиновникам облдержадміністрації на сьогодні становить понад 90 млн грн. При цьому середня зарплата в апараті ЛОДА становить 11 тис. грн. Він попросив депутатів затвердити програму та передбачити кошти на доплати чиновникам ЛОДА, тоді середня зарплата в ЛОДА зросте до 12,8 тис. грн. За даними Демківа, такі обласні програми для підтримки чиновників діють в сусідніх областях.

У пояснювальній записці до програми вказується, що низький рівень заробітної плати упродовж останніх років спричинив велику плинність кадрів, у 2019 році у підрозділах ЛОДА цей показник склав 20%. І такий стан фінансування ускладнює роботу ЛОДА та її підрозділів. А премії для чиновників з обласного бюджету мали би стимулювати їх до роботи.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ