На соціальну підтримку учасників АТО і родин Героїв Небесної Сотні передбачили більше 41 млн гривень

Більше 41 млн грн планують закласти на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні, яку сьогодні, 4 лютого, розглянула та погодила комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

За словами т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктора Степанюка, зараз на Львівщині є близько 20 тисяч демобілізованих учасників ООС.

Серед основних напрямів програми є забезпечення на умовах співфінансування житлом учасників АТО (ООС), надання адресних грошових допомог, відшкодування витрат родинам Героїв Небесної Сотні на житлово-комунальні послуги, а також психологічна підтримка учасників АТО (ООС).

Серед заходів Комплексної програми також – підтримка бійців АТО з числа внутрішьо переміщених осіб.

«Програма є дуже важливою, вона охоплює соціальну підтримку як учасників АТО, так і родин загиблих. До попереднього варіанту програми ми додали ще один захід – це інформування учасників АТО про заходи, події чи зміни в законодавстві шляхом смс-розсилки. На це передбачено фінансовий ресурс розміром 72 тис грн», – зазначив Віктор Степанюк.

Окрім того, бюджетна комісія передбачила фінансовий ресурс у сумі 62 млн грн на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області.

Основна увага у програмі зосереджена на соціальній підтримці осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах. Йдеться про ветеранів війни, осіб з інвалідністю, людей похилого віку, малозабезпечені верстви населення, багатодітні сім’ї тощо.

Програма також сприятиме розвитку ринку соціальних послуг на Львівщині, а також співпраці громадських організацій із соціальною спрямованістю.

Фінансування обох програм винесуть на розгляд чергової сесії Львіської обласної ради.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ