На сьогодні в Україні немає потреби вручати повістки на блокпостах, – міністр внутрішніх справ

Наразі «немає жодної потреби» вручати повістки на блокпостах. Про це в ефірі загальнонаціонального марафону 6 грудня сказав міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

«Сьогодні у нас велика кількість добровольців, які приходять у відповідні пункти комплектування із тим, щоб бути мобілізованим до лав ЗСУ. Тому на сьогоднішній день, спілкуючись з нашими Збройними силами, я розумію, що вони мають можливість вже відбирати кращих із тих, хто бажає. Тому, в принципі, на сьогоднішній день немає жодної потреби, щоби когось сповіщати на блокпостах», – сказав він.

В Україні від 24 лютого, дня повномасштабного вторгнення росії, запроваджено воєнний стан. Тоді ж оголосили загальну мобілізацію.

16 листопада Верховна Рада продовжила строк дії воєнного стану та загальної мобілізації ще на 90 днів – до 19 лютого 2023 року.

За законом повістки видають особисто у руки військовозобов’язаного. У громадських місцях повістки можуть видавати голова ТЦК та уповноважені співробітники, працівники місцевих органів виконавчої влади, органи місцевого самоврядування з відповідними уповноваженими документами. Також порядок повістку можуть передати через керівника на роботі та через керівників навчальних закладів.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ