Нацбанк презентував нові 20 гривень

Національний банк України презентував оновлену банкноту номіналом 20 гривень зразка 2018 року з оновленим дизайном та удосконаленою системою захисту.
Про це повідомляє прес-служба НБУ.
Нову банкноту номіналом 20 гривень буде введено в обіг 25 вересня 2018 року. «Це – третя банкнота в новому банкнотному ряді національної валюти. Вона продовжує оновлення номінального ряду банкнот попереднього зразка, розпочате Національним банком у 2014 році для підвищення надійності гривні», – зазначив директор департаменту грошового обігу Національного банку України Віктор Зайвенко.
За його словами, першочергово Національний банк планує виготовити та ввести в готівковий обіг близько 5 млн штук оновлених банкнот номіналом 20 гривень для подальшого розподілу між банками України, які, своєю чергою, забезпечать новими банкнотами українців.
Станом на початок липня цього року кількість банкнот номіналом 20 гривень в обігу становила майже 127 млн штук (близько 4,4% загальної кількості).
Банкноти зразка 2003 та 2018 років перебуватимуть в обігу одночасно. Після введення в обіг нових 20-гривневих банкнот громадянам не потрібно буде обмінювати банкноти попереднього зразка на нові.
Новими банкнотами Національний банк заміщуватиме зношені та пошкоджені 20-гривневі банкноти зразка 2003 року.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...