Надзвичайники перевіряють виборчі дільниці

Інспектори Держслужби з надзвичайних ситуацій розпочали перевірки стану приміщень та будівель, які будуть використовувати у якості виборчих дільниць. Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

За даними рятувальників, перевіряється стан утримання евакуаційних виходів та шляхів, стан протипожежного водопостачання, первинні засоби пожежогасіння, наявність відповідної документації – плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу тощо. 

За результатами перевірок керівникам об’єктів надаються рекомендації з усунення виявлених протипожежних недоліків та визначаються контрольні терміни.

«Головна мета перевірок – встановлення реальної готовності таких об’єктів до процесу волевиявлення громадян під час виборів президента України», – зазначили у відомстві. 

З метою підвищення готовності підрозділів ДСНС у разі виникнення надзвичайних подій та пожеж на об’єктах, які будуть задіяні під час виборів, по всій країні проводяться відповідні тактико-спеціальні навчання.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ