Німеччина допоможе з ліквідацією наслідків аварії в шахті на Львівщини

Глава МЗС Зігмар Габріель висловив готовність з боку Німеччини допомогти у процесі ліквідації наслідків аварії на шахті “Степова” у Львівській області.
“Хочу висловити вдячність Зігмару за те, що як тільки він отримав звістку про цю жахливу аварію, він одразу запропонував можливу допомогу німецької сторони у процесі того, яким чином ми будемо боротися з наслідками цієї жахливої аварії”, – зазначив на початку брифінгу міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
В свою чергу, двадцятьом постраждалим внаслідок вибуху на шахті «Степова» гірникам провели бронхоскопічне дослідження.
Про це розповів завідувач опіковим відділенням Комунальної восьмої клінічної лікарні міста Львова Василь Савчин.
«При позитивній динаміці лікування можна говорити про те, що вже за 5-6 днів ми можемо виписати перших пацієнтів. Сьогодні всім двадцятьом провели бронхоскопію. Дослідження позитивні. Це означає, що в жодного з постраждалих внаслідок вибуху гірників не виявлено важкої форми бронхіту чи пневмонії, які, як правило, є наслідком опіків верхніх дихальних шляхів. Сьогодні всі пацієнти стабільні. Опіки 1-2 ступеню невеликої площі. Відтак, якщо вони будуть швидко одужувати, ми зможемо їх виписати під нагляд місцевих лікарів», — зазначив Василь Савчин.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...