Нова Митниця запрацює 8 грудня

Уряд ухвалив розпорядження про запуск Нової Митниці, яка повноцінно запрацює з 8 грудня. Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, – інформують у прес-службі Секретаріату Кабміну.
ʺПовноваження переходять від ДФС до Державної митної служби, яка здійснюватиме адміністрування митних платежів. Наразі маємо зупинити контрабанду, повністю трансформувати митну сферу й оновити кадровий складʺ, – зазначив Глава Уряду.

Крім того, Кабінет Міністрів затвердив Порядок реалізації вилученого майна на митних аукціонах.

ʺЙого продаватимуть виключно через е-аукціони ProZorro.Продажі. Це зрівняє у правах і можливостях усіх бажаючих учасників торгів, а також спростить обіг залежаних товарів, які зберігаються на складах митниціʺ, – підкреслив Олексій Гончарук. Від початку 2019 року на складах митниці зберігається товарів на суму близько 840 млн грн. Це майно наразі нікому не належить. Від переважної його частини власники добровільно відмовилися на користь держави.

ʺНаше завдання – ефективно й прозоро продавати вилучене майно та всі виручені кошти від цього направити до державного бюджетуʺ, – резюмував Олексій Гончарук.

Зазначимо, що через електронні аукціони ProZorro.Продажі реалізовуватимуть:
– товари, що зберігаються на складах митниць, за якими власник не звернувся до закінчення строків зберігання;
– товари, які були виявлені під час здійснення митного контролю в зонах митного контролю, і власник яких невідомий;
– товари, поміщені у режим відмови на користь держави;
– товари, що швидко псуються та мають обмежений строк зберігання.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ