Оголошено конкурс проєктів ДФРР на 2021 рік

Згідно з рішенням регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР) у Львівській області, оголошено конкурс на 2021 рік.

Проєкти, що подають на конкурс, повинні відповідати завданням, визначеним Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2027 року та технічним завданням на інвестиційні програми і проєкти, що включені до Плану заходів з реалізації у 2021 – 2023 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року.

Для участі в конкурсі проєкти мають бути розроблені згідно із формою інвестиційної програми і проєкту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, затвердженій наказом Мінрегіону від 24.04.2015 №80 та містити перелік відповідної документації.

Для проєктів будівництва, реконструкції або капітального ремонту є обов’язковим подання:
– зведеного кошторисного розрахунку;
– звіту за результатами експертизи проєктів будівництва;
– акту (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проєктної документації;
– класу наслідків (відповідальності);
– документів щодо форми власності, та підтвердження залишкової вартості (для всіх проєктів);
– копії рішень про утворення об’єднаної територіальної громади (для проєктів, які впроваджуються як підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад).

Окремо для проєктів, що подаються на конкурс в рамках напрямків «Енергоефективність державних та комунальних навчальних закладів»; «Енергоефективність державних та комунальних медичних закладів» обов’язковим є наявність енергопаспорту об’єкта, складеного відповідно до діючих державних будівельних норм та стандартів.

Документи прийматимуть за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка, 18, каб 422.

Детальнішу інформацію можна отримати за номером: (032) 2999 284.

Зазначимо,прийом проєктних заявок проводитиметься до 20 березня цього року.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...