Парад вишиванок

«Вишиванка – наш генетичний код». Під таким гаслом у четвер, 18 травня, до Всеукраїнського Дня вишиванки, у Львові з ініціативи студентської молоді відбудеться парад вишиванок.
Управління внутрішньої політики Львівської міської ради запрошує громадські організації, львів’ян та гостей міста одягнути вишиванку і долучитись до святкової ходи, яка о 12.00 вирушить з центру міста до Личаківського кладовища. Там вшанують пам’ять Героїв України.
Історична пам’ять – це те, що об’єднує суспільство, а вишиванка – традиція, яку треба берегти. Дуже важливо, аби приходили не лише студенти, а також літні люди, які особливо пишаються своїми колекціями вишиванок, що передаються з покоління в покоління.
Парад вишиванок у Львові проводять з метою популяризації національного одягу, шанування українських народних звичаїв та поширення культурних традицій в Україні й в усьому світі. На Личаківському кладовищі до могил учасників АТО учасники прикріплять вишивані стрічки, а також спільно з духовенством помоляться за бійців. Завершать захід спільним виконанням національного Гімну України.
Парад вишиванок пройде за маршрутом: пл. Ринок – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. І. Франка – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечнікова (центральний вхід на Личаківське кладовище). За маршрутом параду ситуативно перекриють рух транспорту, тому, щоб не створювати заторів, водіїв просять у зазначений час оминати вулиці, якими йтиме парад. Також водіїв просять не паркувати автомобілі вздовж вулиць, які зазначені у маршруті, аби не створювати незручностей та перешкод.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...