Перевізникам на Львівщині відшкодують витрати на перевезення пільговиків

На Львівщині перевізникам відшкодовуватимуть з обласного бюджету вартість пільгового перевезення окремих категорій громадян. Такий механізм передбачили програмою компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом у Львівській області на 2017 рік. Загальний обсяг фінансування програми з обласного бюджету – 15 млн грн: автомобільному транспорту – 10 мільйонів гривень, залізниці – 5 млн грн.
Програма скерована на організацію відшкодування перевізникам вартості пільгового перевезення окремих категорій громадян, яким законодавством надано право безоплатного проїзду на міських, приміських та міжміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі області.
Документом передбачається забезпечення компенсації збитків автомобільним перевізникам та залізниці від пільгових перевезень окремих категорій громадян на приміських маршрутах загального користування.
Компенсації здійснюватимуться у вигляді субвенції з обласного бюджету районним, міським (міст обласного значення) бюджетам, окрім міста Львова.
А з 1 липня на Львівщині стартує експеримент з монетизації пільг.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...