Першокласники вивчатимуть англійську мову за кембриджськими підручниками

В Україні вперше державним коштом надрукують підручники з англійської мови британських видавництв для учнів перших класів.
Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки України.
Цього року для першокласників вперше надрукують підручники з англійської мови британських видавництв Кембриджського університету та MM Publications. Макети відповідних підручників набрали близько половини голосів учителів початкових класів та претендують на наклад у понад 180 тисяч примірників.
Читайте більше тут: Новини Львівщини
«Великими зусиллями нам вдалося вмовити 2 британських видавництва – Кембриджського університету та MM Publications, що надавали матеріали для пілотування нового Держстандарту з англійської мови, увійти в партнерство з українським видавництвом та подати свій макет підручника на конкурс. У результаті вони отримали голоси вчителів, що обрали їх для роботи в своїх класах. Таким чином близько половини українських школярів, що вивчають англійську мову в першому класі, навчатимуться за підручниками британських видавництв», – розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
За її словами, міністерство часто отримувало закиди від учителів англійської мови, що вітчизняні підручники мають погану якість і не підходять для навчання сучасних дітей.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ