Підприємців Львівщини запрошують у Китай

Восени 2017 року в Пекіні відбудеться 9-та сесія Ярмарку китайських інвестицій за кордоном COIFAIR-2017.
Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його межах організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Цей майданчик збирає представників підприємств сектору економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, експертів та працівників науково-дослідних об’єднань. Форум об’єднує більше 100 країн і цього року у COIFAIR-2017 планується зібрати представників майже 1000 великих державних і приватних підприємств.
Напрямки та секції роботи COIFAIR – це електроенергетика, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв’язок, машинобудування та металообробка, хімічна та нафтохімічна промисловість, фармацевтична промисловість, внутрішня і зовнішня торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інші.
Ярмарок також надає можливість її учасникам для проведення ділових зустрічей та переговорів з представниками багатьох китайських та зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в області залучення інвестицій, отримання фінансування проектів.
Ярмарок відбудеться 21-22 листопада 2017р. в Пекіні.
Контактна особа – Сергій Гмиря тел.(044) 285-70-52; e-mail: sp5@aucc.org.ua
За додатковою інформацією щодо участі у Ярмарку просимо звертатись до департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації за номером: (032) 261-20-40 та/або на електронну пошту: invest.loda@gmail.com.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ