Підрядників змусять переробляти неякісні дороги на Львівщині

Недоліки ремонту доріг на території Львівщини у 2016 році підрядні компанії усуватимуть за власний кошт.
Роботи над відновленням ділянок трас, які не «витримали» зими, розпочнуться одразу із настанням сприятливих погодних умов, йшлось на нараді у голови Львівської облдержадміністрації із представниками підрядних організацій та дорожніх служб.
Служба автомобільних доріг у Львівській області представила результати обстеження стану автодоріг загального користування, зокрема й відремонтованих минулоріч. На окремих ділянках було виявлено ряд дефектів, що виникли після ремонту.
Усі недоліки підрядники мають усунути за власний кошт, адже це свідчить про неякісний ремонт. Відновлювальні роботи вони повинні розпочати одразу із настанням сприятливих погодних умов.
За словами голови ОДА, підрядники, котрі не ліквідують дефекти, не матимуть права продовжувати ремонт доріг на території області. Серед дорожніх організацій, після роботи яких виявлено недоліки: ТзОВ «Онур», ТзОВ «Автомагістраль-Південь», ДП «Львівський облавтодор», ПП «Дако Плюс», МПП «Нара», ПП «Рома», ТзОВ «Техно-Буд-Центр», ТзДВ ШРБУ №65, ПП «Механіка-К», ТзОВ «Дрог-Буд».
Окрему увагу також було зосереджено на експлуатаційному утриманні автомобільних доріг. Зокрема, доручили відповідальним підрядним організаціям до Великодніх свят ліквідувати аварійні ями на трасах та привести до ладу придорожні смуги: очистити узбіччя від сміття та порослі. У першу чергу «латати» вибоїни будуть на дорогах із найбільш інтенсивним та навантаженим рухом.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ