Пластуни Львівщини відзначили День народження організації

8 квітня, понад 1000 пластунів з усієї Львівської області відзначили 105-ту річницю від Дня Першої Пластової Присяги.
Заходи розпочалися загальним Молебнем та спільним виконанням Гімну Пласту.
Побажали Пласту подальшого розквіту, а пластунам, які присягнули на вірність організації, стати справжніми провідниками суспільства.
Опісля відбувся вимарш пластунів до Личаківського кладовища, де учасники заходу поклали квіти до меморіалу Пласту та могил засновників Пласту.
Довідка
Пласт – українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.
Пластуни відзначились тим, що брали активну участь у розбудові та захисті своєї держави, були активними учасниками визвольного руху та війн за незалежність УНР та ЗУНР. Нині «Пласт» — найбільша та найстаріша українська скаутська організація, яка діє у багатьох країнах світу та об’єднує пластунів України й української діаспори. В Україні кількість пластунів становить 6 000 осіб. Діє організація у 24 регіонах України.

32

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...