Поліція перевірить церкви напередодні Різдва

Напередодні Різдва правоохоронці перевірять культові споруди та місця масового зібрання громадян.
Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий під час відеоселекторної наради за участі представників центральних органів виконавчої влади та керівників територіальних підрозділів.
За словами Сергія Ярового, в період різдвяних свят на території держави відбудуться богослужіння у храмах за участю щонайменше чотирьох мільйонів вірян.
«Храми мають відповідати вимогам безпеки прихожан. Відтак наголошую на необхідності проведення обстежень культових споруд. Ми всі знаємо, як сусідня Росія може розхитувати ситуацію», – заявив перший заступник Міністра внутрішніх справ.
Крім того, Сергій Яровий наголосив на залученні до забезпечення публічної безпеки та правопорядку достатньої кількості сил та засобів для виконання поставлених завдань під час різдвяних свят. Зокрема, і підрозділами Національної гвардії та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Перший заступник Міністра внутрішніх справ також відзначив професійність правоохоронців під час забезпечення публічного порядку на новорічні свята. В період з 31 грудня та 1 січня в країні відбулось близько 800 масових заходів, в яких взяли участь приблизно 1,5 мільйона громадян.
До забезпечення охорони публічного порядку було задіяно понад 10 тисяч працівників Національної поліції та Національної гвардії. Особовий склад поліції в областях був переведений на посилений режим.
«В цілому на новорічні свята працівники Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій – виконали своє завдання», – відзначив Сергій Яровий.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...