Поліція закликає віддавати свої квартири «під охорону»

Злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, тому від несанкціонованого проникнення в оселю на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах.
Відтак мешканців закликають віддати свої помешкання “під охорону”.
Варто зазначити, що охорону об’єктів та квартир на території Львівської області здійснюють 36 нарядів груп затримання УПО. З допомогою 2 пунктів централізованого спостереження (ПЦС) охороняється більше 8 900 об’єктів усіх форм власності, більше 12 200 квартир, приватних будинків та інших приміщень з особистим майном громадян.
Всього за 2016 рік під охорону УПО Львівщини було залучено близько 1600 помешкань громадян.
З метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам з 15.03 по 31.03.2017 року поліція охорони проводить соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону».
У зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг.
Крім того, учасникам антитерористичної операції на Сході України та родинам загиблих учасників АТО поліція охорони пропонує встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи.
Для прийому, обробки та контролю відпрацювання звернень працює Контактно-інформаційний центр систем безпеки поліції охорони. Усі звернення фіксуються та обробляються за допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі. Це дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки.
Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону власність громадян гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, на пульт поліції охорони надійде сигнал «Тривога» й мобільна група добре підготовлених та належно озброєних поліцейських охорони прибуде на місце події за кілька хвилин, щоб завадити зловмисникам заволодіти майном, яке перебуває під охороною.
Так, працівниками Управління поліції охорони Львівщини встановлено 522 системи термінового виклику поліції.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...