Посилки з-за кордону поки не обкладатимуть податком

В Україні відтермінували введення обмеження на безподаткові пересилання товарів з-за кордону.
Про це йдеться в опублікованому у виданні «Голос України» законі «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (законопроект №6776-д), передає «Інтерфакс-Україна».
Тільки з 1 січня 2019 року наберуть чинності обмеження на безподаткові пересилання товарів з-за кордону фізичним особам в міжнародних поштових та експрес-відправленнях – не більше трьох протягом календарного місяця сумарною вартістю до 150 євро.
Починаючи з четвертої посилки, такі посилки будуть обкладатися ПДВ (20%), митом (10%) і акцизом.
Однак зміни правил безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 150 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні більше доби і в’їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин, вступили в дію 1 січня 2018 року. Згідно зі змінами, при частому в’їзді без податків можна ввезти товари на суму лише до 50 євро.
Як повідомлялося, 7 грудня Верховна Рада обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць вартістю 150 євро кожна.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...