Правила безпеки під час святкування Івана Купала

Рятувальники нагадують мешканцям Львівщини про правила безпеки під час святкування Івана Купала.

«З 6 на 7 липня відзначатимемо свято Івана Купала. В цей час, актуальність безпеки на воді набуває особливої гостроти. Адже багато народних гулянь проходять поблизу водних об’єктів, люди купаються у відкритих водоймищах, дівчата пускають вінки, тощо. А це, звісно, несе й небезпеку. Проте, дотримуючись цих традицій, слід пам’ятати і про правила безпеки», – мовиться у повідомленні пресслужби відомства.

Аби святкування відбулися безпечно й кожен зміг знайти свою «долю» без шкоди для власного здоров’я, рятувальники Головного управління ДСНС України у Львівській області нагадують 5 простих правил безпеки:
– Основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання.
– Купатися дозволено лише у світлу пору доби.
– Слід уникати води зі швидкою течією та не плавати наодинці, особливо, якщо ви не впевнені у своїх силах.
– Ні в якому разі не можна заходити у воду напідпитку!
– Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.
– В ніч на Івана Купала розпалюється велике багаття, через яке стрибають поодинці або в парі. – Купальське вогнище, згідно з переказами, має велику міфічну силу. Через нього стрибають всі, проходячи таким чином своєрідний ритуал очищення. Та залишене без нагляду багаття за наявності вітру та легкозаймистих матеріалів за лічені хвилини може перерости у неконтрольовану пожежу.
– Пам’ятайте! Погано загашене вогнище приховує в собі небезпеку. Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ