Правоохоронці закликають неухильно дотримуватись правил карантин

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та збільшенням кількості хворих на COVID-19 у Львові та області працюють мобільні групи, до складу яких входять медики, представники місцевої влади та правоохоронці, які виявляють порушення громадянами та суб’єктами господарської діяльності правил карантину.

Також, поліцейські реагують на звернення громадян щодо можливих порушень вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України ʺПро запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19ʺ.

Окрім того, поліцейські відвідують осіб, які перебувають на самоізоляції та проводять превентивну роз’яснювальну роботу з порушниками протиепідеміологічних заходів – у випадку, якщо громадяни не реагують на законні вимоги правоохоронців – їх притягують до адміністративної чи навіть кримінальної відповідальності.

За минулий тиждень на Львівщині правоохоронці склали більше 80 протоколів про адміністративні правопорушення щодо громадян та суб’єктів підприємницької діяльності за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

ʺПосилення поліцейськими контролю за дотриманням карантинних обмежень обумовлене високими темпами розповсюдження на Львівщині коронавірусної інфекції та зростанням кількості виявлених хворих. Ми закликаємо громадян відповідально ставитись до свого здоров’я та здоров’я оточуючихʺ, – зазначив очільник поліції Львівщини полковник поліції Василь Віконський.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ