Президент підписав закон про примусове вилучення російського майна в Україні

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів», який дозволяє націоналізувати націоналізувати все російське майно на території України без подальшої компенсації. Про це повідомляють на офіційному сайті Верховної Ради України.

Зазначений Закон визначає правові засади примусового вилучення з мотивів суспільної необхідності об’єктів права власності (включаючи випадки, за яких це настійно вимагається військовою необхідністю) Російської Федерації, як держави, яка почала повномасштабну війну проти України, та її резидентів.

Відповідно до Закону, примусове вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів здійснюється без будь-якої компенсації (відшкодування) їх вартості, враховуючи повномасштабну агресивну війну, яку Російська Федерація розв’язала і веде проти України та Українського народу.

Зазначається, що рішення про примусове вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів, приймається РНБО та вводиться в дію указом президента.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ