Прикордонники боротимуться із псевдоволонтерами

21 лютого у приміщенні Західного регіонального управління Держприкордонслужби у Львові відбулась зустріч, на якій обговорювався план боротьби із незаконним волонтерством на держкордоні.
Громадяни, що перетинають кодон, почали скаржитись на невідомих чоловіків у військовій формі, яких вони сприйняли спершу за прикордонників, котрі збирають із пасажирів гроші нібито на допомогу українській армії. З’ясувалось, що збір проводять представники якихось волонтерських фондів.
Відтак прикордонники звернулися за допомогою до поліції і громадськості, щоби спільними зусиллями подолати сумне явище «скринькарства» на державному кордоні. Адже, як зазначалось на зустрічі, «дії працівників всіляких фондів підпадають під постанову Кабміну №451 від 30 червня 2015 року, якою затверджено порядок публічного збору благодійних пожертв для діяльності ЗСУ, де чітко вказано «що не допускається здійснювати збір благодійних пожертв готівкою у місцях, що призначені для руху транспортних засобів».
За підсумками зустрічі буде розроблено план заходів боротьби проти незаконного збору подібних пожертв.
Представник поліції запевнив учасників наради, що дана структура жорсткіше діятиме щодо порушників закону. Відповідні роз’яснення мають бути направлені найближчим часом в прикордонні райвідділи МВС.
У свою чергу прикордонники і громадськість займуться інформативною роботою серед пасажирів та водіїв.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...