ПриватБанк попереджає про новий вид шахрайства

«Призові опитування» є новим способом шахрайства, за допомогою якого пройдисвіти одержують доступ до особистих фінансових даних учасників. Про це повідомляє прес-служба «ПриватБанку».

«ПриватБанк» попереджає клієнтів про новий вид шахрайства – «призові опитування» в соцмережах і на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових призів за відповіді на кілька простих запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних учасників і списують гроші з карток», – йдеться в повідомленні.

Наголошено, що «ПриватБанк» ніколи не організовував і не проводить у соцмережах або на інших інтернет-ресурсах вікторин або опитувань з виплатою грошових призів.

«Якщо ви отримали пропозицію про участь у «призовому» опитуванні, переходити за посиланнями на сайт шахраїв або зазначати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші через «комісію» за виграш, але й дасте шахраям можливість використовувати дані карток для крадіжки коштів», – попереджають у «ПриватБанку».

Зазначено, що служба безпеки фінансової установи вживає заходів для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карток шахраїв. Тих, хто став жертвою шахраїв, просять зв’язатися з банком для вчинення необхідних кроків для безпеки карток, дані яких опинилися в руках шахраїв.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...