Пункти проведення ЗНО на Львівщині

21 травня 2019 року стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). В області вже затвердили мережу пунктів тестування. Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання створили 105 пунктів тестування. Для належного проведення тестування голова Львівської ОДА Олег Синютка зобов’язав голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення та голів об’єднаних територіальних громад створити належні умови у пунктах тестування, забезпечити доїзд випускників до визначених пунктів проведення ЗНО.

Перелік пунктів тестування можна переглянути на сайті ЛОДА у додатку.

Нагадаємо, що до 30 квітня 2019 року зареєстрованідля проохждження ЗНО учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
З 3 травня по 20 травня – додатковий період реєстрації на участь у додатковій сесії ЗНО в період з 26 червня по 12 липня.
Для участі у конкурсі до вишів України у 2019 році абітурієнти мають право подавати Сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, за винятком іноземних мов – лише 2018 та 2019 роки. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...