Рада ухвалила законопроєкт про дезертирство

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1227 про внесення змін до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо удосконалення деяких питань проходження громадянами військової служби. За відповідне рішення проголосували 275 нардепів, повідомляє ZN.ua.

Після цього віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук запропонував парламентаріям скоротити на половину термін підготовки документа до другого читання. Це рішення підтримали 236 народних депутатів.

Згідно з проєктом закону, військовослужбовців, які дезертирували або добровільно здалися в полон, виключити із ЗСУ. Статус військовослужбовців зберігається на час проведення кримінального досудового розслідування. У разі виправдувального вироку передбачається поновлення на службі таких осіб та поновлення виплат.

Також законом пропонується здійснити перевірку на наявність щодо призовників даних про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості чи обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

Як відомо, в Україні з 1 жовтня по 31 грудня проходитиме осінній призов. За цей час планують призвати 15 тисяч призовників строкової служби.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...