Річниця звільнення Маріуполя

13 червня 2014 року полк «Азов» та інші спецпризначенці звільнили від проросійських бойовиків Маріуполь. Операція по звільненню Маріуполя стала переломним моментом у ході російсько-української війни і завадила подальшій окупації України.
У квітні 2014 року Маріуполь був захоплений сепаратистами, які тероризували місцевих мешканців. Бандити захопили міську раду та інші органи влади. Саме це місто було стратегічно важливим у планах створення путінського проекту «новоросія».
В операції по звільненню Маріуполя брали участь спецпризначенці «Азову», батальйону «Дніпро», Національна гвардія та ЗСУ. Маріуполь взяли в оточення. Озброєні проросійські терористи чинили збройний опір.
На світанку розпочалась активна фаза штурму. Штаб-квартину бойовиків зачищала штурмові групи бійців «Азову».
За підсумком спецоперації по звільненню Маріуполя було ліквідовано кілька терористів та затримано кілька десятків злочинців.
Після звільнення Маріуполя бійці «Азову» провели «Широкінську операцію». Завдяки цьому лінію фронту вдалося відсунути від мирного українського міста та убезпечити мешканців Маріуполя від постійних обстрілів російських найманців.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ