Розпочалась велика Українська ветеринарна конференція

Науковці та ветеринари-практики з усієї України, а також гості з Польщі, Естонії, Латвії, Литви, Киргизстану та Росії зібрались у Львові на одну з найбільших у країні ветеринарних конференцій.
Українська ветеринарна конференція (УВК) проходить у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Її робота триватиме з 15 по 18 травня.
Упродовж чотирьох днів травня Львів перетвориться на своєрідну ветеринарну столицю Східної Європи. Науковці, спеціалісти-практики, менеджери ветбізнесу з України та з-за кордону матимуть змогу з 15 по 18 травня дискутувати про розвиток ветеринарної науки у світі, обмінюватися досягненнями та здобутками, відвідувати майстер-класи й лекції визнаних спеціалістів з 22 напрямів ветеринарної медицини та споріднених галузей.
Довідка
Упродовж двох століть у столиці Галичини активно розвивається ветеринарна наука. Львівська ветеринарна школа відома далеко за межами нашої держави, а випускники славної Академії ветеринарної медицини чи пізнішого зооветеринарного інституту працюють у багатьох країнах світу.
Науковці Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького продовжують добрі традиції своїх учителів, готуючи не лише висококваліфікованих ветеринарних лікарів, а й фахівців багатьох інших затребуваних на ринку спеціальностей.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...