Школярі будуть вчитись за новими правилами

З 2018 року українські школярі будуть навчатись за новим держстандартом України, який передбачає інтегроване навчання.
З першого вересня у 100 українських школах почне діяти пілотний проект Міносвіти. Навчання для першокласників буде інтегрованим.
За словами міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, кожен день у школі буде тематичним. До прикладу, якщо тема дня «весняні першоцвіти», то будуть проводитися уроки читання, природознавства, мистецтва та математики. Це, зокрема, розвиватиме сприйняття світу у дитини.
Теми для навчання в рамках інтегрованих курсів обиратиме саме вчитель разом з дітьми пише prosvit.net.ua. Вчителі можуть реагувати на те що відбувається навколо них і залучати дітей до спостереження світу реального, а не тільки того, який є у підручниках. Педагоги також будуть дискутувати з ними про проблеми, з якими безпосередньо зіштовхуються школярі.
Окрім цього, першачки більше працюватимуть у групах та робитимуть спільні проекти. Реформа початкової освіти передбачає навчання поза шкільною кімнатою.
Щоб програма запрацювала на практиці, понад 22 тисяч педагогів нині проходять спеціальну підготовку. За новим держстандартом будуть навчатись учні початкової освіти, які підуть до школи у 2018 році.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...