Школярів Львівщини запрошують у «Школу юного правника»

У березні, на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, стартує «Школа юного правника». До участі у безкоштовному навчанні запрошують школярів 9-11 класів, які мріють в майбутньому освоїти фах юриста. Про це інформують у прес-службі ЛОДА.
Суботня школа юного правника дозволить учням старших класів сформувати власне бачення професійного майбутнього та обрати фах правника, зрозуміти особливості різних видів юридичних професій, утвердитися у своєму бажанні здобути вищу юридичну освіту.
«Школа юного правника» надасть учасникам базові знання з найважливіших навчальних дисциплін, які викладаються на перших курсах юридичного факультету, ознайомить потенційних абітурієнтів з особливостями навчального процесу на юридичному факультеті та сприятиме поступовому переходу школярів від навчання у школах до здобуття вищої освіти.
Участь у «Школі юного правника» не передбачає здачі іспитів чи проведення інших форм замірів знань.
Учасники «Школи юного правника»:
– одержать інформацію про різні види правничих професій, їх особливості;
– ознайомляться з особливостями навчального процесу на юридичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка;
– одержать знання з базових дисциплін, як вивчаються на перших курсах юридичного факультету;
– будуть присутні на заняттях, які проводяться викладачами та аспірантами юридичного факультету;
– матимуть змогу ознайомитися з діяльність студентських організацій юридичного факультету;
– отримають сертифікати про навчання у «Школі юного правника».
Навчання триватиме упродовж 3-х місяців, з березня по травень 2018 року. Заняття відбуватимуться щосуботи (3 уроки по 45 хвилин) на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка. Навчання у «Школі юного правника» – безкоштовне.
Організатори заходу – Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, Центр неперервної освіти.
Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16, кім.103 (Центр неперервної освіти), або за тел.: (032) 239-44-89, 067-70-599-62, e-mail: cno-ipodp@ukr.net

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...