Штрафи за образу педагога

17 жовтня у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 2279 щодо забезпечення захисту педагогів.

Про це свідчать дані парламентського інтернет-порталу. Відповідні зміни ініціатори законопроєкту пропонують внести до ч. 1 ст. 54 та ч. 1 ст. 57 Закону України “Про освіту”, пише Обозреватель.

“Змінами передбачити додаткові гарантії поваги до особистості, честі та гідності, справедливого і шанобливого ставлення до педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників з боку учасників освітнього процесу та інших осіб”, – йдеться в тексті законопроєкту.

Також пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення новими статтями:
– ст. 173-5, якою передбачити адміністративну відповідальність за вчинення образи, тобто умисного приниження честі і гідності особи, виражене в непристойній формі, переслідування, психічного чи фізичного насильства, а рівно погрози його застосування, стосовно педагогічного, науково-педагогічного або наукового працівника та передбачити покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,
– ст. 179-1, якою передбачити адміністративну відповідальність за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів у закладах освіти та передбачити покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі документ надано комітету з питань правоохоронної діяльності для ознайомлення.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...