Сьогодні в Україну доставлять Благодатний вогонь

Делегація Української православної церкви Київського патріархату доставить Благодатний вогонь з Єрусалима сьогодні, у суботу, 7 квітня, о 19:40 год. до аеропорту “Бориспіль”, – УНН.
“Делегація Київського Патріархату традиційно першою доставить в Україну Благодатний вогонь з Єрусалиму. 7 квітня 2018 року о 19:40 у термінал „D“ Міжнародного аеропорту „Бориспіль“ прибуде рейсовий літак з Благодатним вогнем з Єрусалиму, який доправить в Україну делегація священнослужителів та мирян Української Православної Церкви Київського Патріархату”, — йдеться у повідомленні.
Після приземлення літака, за інформацією прес-служби, у Києві делегація Київського Патріархату передасть Благодатний вогонь громадам з різних куточків України та поспілкується із пресою.
Координатор акції передачі Благодатного вогню в Україні Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповість про традицію Великоднього благодатного вогню та про участь української делегації у єрусалимській церемонії.
Довідка
Благодатний вогонь – поширена у православ’ї назва вогню, використовуваного у великодній церемонії виносу Святого Світла з Гробу Господнього, в Храмі Воскресіння Господнього. В день Страсної Суботи віряни Православної Церкови очікують звершення у Єрусалимі церемонії сходження Благодатного Вогню в храмі над Гробом Господнім, яке протягом віків з року в рік відбувається в Єрусалимі. Чин сходження Благодатного вогню звершує у кувуклії (каплиці) Гробу Господнього особисто Єрусалимський Патріарх. По тому християни розповсюджують вогонь свічками та спеціальними лампами по всьому світу.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ