Сьогодні вночі набуло чинності великоднє припинення вогню на Донбасі

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг нагадав, що сьогодні вночі (з 29 на 30 березня) набуває чинності узгоджене рішення двох конфліктуючих сторін щодо припинення вогню на Донбасі.
Про це в четвер, 29 березня, він заявив на прес-брифінгу у Донецьку.
«Сьогодні опівночі набуде чинності рішення про припинення вогню. Ця прихильність до припинення вогню була приурочена до Великодніх свят. Ці Великодні свята є дуже важливими релігійними святами в Україні… Це ще одна можливість для сторін виконати взяті для себе обов’язки і обіцянки… А вони взяли їх публічно», – нагадав Хуг.
Він ще раз закликав сторони забезпечити всім мирним жителям, на якій стороні вони б не проживали, припинення вогню, «щоб люди змогли традиційно відсвяткувати це релігійне свято».
В цілому ж Хуг сподівається, що збройний конфлікт на Донбасі закінчиться з кінцем цієї зими.
«Ми вже знаходимося в кінці четвертого зимового періоду даного конфлікту. Ми сподіваємося, що з кінцем цього четвертого зимового періоду прийде і кінець всьому конфлікту на порозі весни», – висловив надію Хуг.
Але при цьому зазначив, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ і надалі буде здійснювати моніторинг та висвітлювати у своїх звітах, чи виконують боку взяті на себе зобов’язання.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...