Сьогодні “євробляхи” заблокують українські дороги

Як повідомили на сторінці “Авто Евро Сила”, сьогодні, у вівторок, 20 листопада 2018 року, відбудуться акції громадянської непокори за участі ГО “Авто Євро Сила”, а також інших громадських організацій та активістів.

Всі акції громадянської непокори будуть безстроковими і відбуватимуться до моменту отримання результатів щодо питання відміни законопроектів №8487 та №8488, які були прийняті без урахування вимог громадськості, зокрема – про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу.

Акції будуть проходити в кожній області України.

За попередніми оцінками участь в акціях громадянської непокори візьмуть понад 50 000 громадян України.

“Ми наперед повідомляємо нашим співвітчизникам точні координати всіх місць, де будуть відбуватися акції, аби вони могли зкоригувати свій маршрут. Розуміємо, що акції створять ускладнення руху у точках їх проведення, аби ми не створили Вам дискомфорту, просимо Вас утриматись від руху вказаними на мапі місцями, оскільки ми дуже не хочемо завдати Вам незручностей. Просимо нас зрозуміти — нас дістало, що влада не чує своїх громадян! Тому ми мусимо здійснити загальнонаціональну акцію непокори, щоб продемонструвати, що нас мільйони, з яких — десятки тисяч людей готові діяти!”, – зазначили організатори протесту.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ