Стан підготовки заходів до Року Японії в Україні

У Мінкультури обговорили стан підготовки заходів до Року Японії в Україні.
27 березня під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука відбулося установче засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Року Японії в Україні за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі.
Відкриваючи нараду, Міністр культури розповів про заходи, вжиті Міністерством культури в рамках підготовки до проведення Року Японії в Україні.
«Частина запланованих заходів вже відбулась, але нам потрібно обговорити механізми проведення подібних проектів до кінця року. Під егідою Року Японії в Україні заходи можуть відбуватися за ініціативою різних інституцій та громадських об’єднань. Зараз дуже важливо розподілити роботу між інституціями, і таким чином упорядкувати це питання», – сказав Євген Нищук.
Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі погодився з пропозиціями Міністра культури та додав, що для належної організації подібних заходів необхідна інформаційна підтримка з боку центральних органів виконавчої влади України.
Окремо він зупинився на запланованому цьогоріч проекті «Сакура – 2500», присвяченому 25-ій річниці дипломатичних відносин між Україною та Японією.
«Для нас дуже важливо провести рік Японії в Україні на найвищому рівні», – наголосив Шигекі Сумі.
Під час зустрічі члени організаційного комітету обговорили план заходів, що будуть здійснені у 2017 році у рамках Року Японії в Україні, зокрема можливості представлення предметів японської старовини.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...