Стартувала основна сесія ЗНО

Основна сесія зовнішнього незалежного тестування в Україні починається сьогодні, 22 травня 2018 року, і триватиме до 13 червня.
У 2018 році абітурієнти повинні будуть здати три предмети в обов’язковому порядку. Фіксованим для всіх факультетів і спеціальностей залишиться українська мова. Другий предмет фіксований для конкретної спеціальності. Наприклад, якщо абітурієнт вступає на факультет журналістики, то у всіх вищих навчальних закладах зажадають результати ЗНО з української мови та історії України. Третій предмет можна вибрати за бажанням, пише «Сегодня».
Першим абітурієнти здадуть ЗНО з математики – 22 травня. Наступним предметом стане українська мова та література – 24 травня. Далі проведуть ЗНО з іспанської, німецької та французької мов – 29 травня. Англійську абітурієнти будуть здавати в перший день літа – 1 червня. Четвертого червня випускники здадуть біологію, 6 червня – історію України, 8-го – географію, 11-го – фізику, а 13-го – хімію.
Додаткова сесія ЗНО розпочинається 2 липня. У ній візьмуть участь ті абітурієнти, які не змогли взяти участь в основному оцінюванні з поважної причини. Йдеться про тих, хто не встиг подати документи, тому що, зокрема, брав участь в бойових діях на сході України, проживав або знаходився в Криму або на неконтрольованій Україною частині Донбасу, а також той, хто знаходився в місцях позбавлення волі.
У цей день проведуть тестування з української мови та літератури. На наступний день відбудеться тестування з математики. Четвертого липня абітурієнти здадуть англійську та іспанську, 5 липня – біологію та англійську мову, 6 липня – історію України, 9 липня – географію і французьку мову, а 10 липня – фізику. Завершиться додаткова сесія 11 липня тестуванням з хімії.
Щоб потрапити на тест, учасникам ЗНО треба мати при собі: сертифікат ЗНО, паспорт і запрошення-перепустку. Для виконання завдань учасникам потрібно взяти з собою ручку з пастою насиченого чорного кольору і дві-три запасних. Можна також взяти з собою прозору пляшку з питною водою без етикетки.
Мобільні телефони, навушники, смарт-годинник, флешки і USB-кабелі приносити не можна. Їх можна буде залишити в спеціально відведеному місці. Якщо пристрої будуть виявлені, абітурієнт буде змушений покинути клас, а результат тесту буде анульований.
Міністерство освіти вже оприлюднило правила вступу до вузів на 2018 рік. Абітурієнтам замість дев’яти заяв можна подавати сім – і тільки на чотири спеціальності.
Більше новин на: https://yavoriv-info.com.ua

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...