Стартував Національний конкурс ʺБлагодійна Українаʺ

Як повідомили у прес-службі конкурсу, збір конкурсних заявок триває до 1 березня 2020 року.

ʺАнгел добраʺ
Національний конкурс ʺБлагодійна Українаʺ – щорічний конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією ʺАсоціація благодійників Україниʺ з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі ʺБлагодійна Українаʺ – проводиться з 2012 року.

Завдання Конкурсу:
– популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
– відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
– інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
– популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Відзнакою переможця в окремій номінації конкурсу є ʺАнгел добраʺ – унікальна керамічна статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином. Авторський бурштиновий ʺАнгел добраʺ – спільна розробка Асоціації ʺУкраїнський бурштиновий світʺ та українських майстрів.

Оголошення результатів Національного конкурсу ʺБлагодійна Українаʺ відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками ʺАнгел добраʺ, дипломами та призами, встановленими Оргкомітетом і партнерами конкурсу.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...