Стартує конкурс Ukrainian IT Awards 2020

Ukrainian IT Awards 2020 — це найпрестижніший та найбільший в Україні конкурс, який щорічно відзначає професійні успіхи українських ІТ-фахівців в 11 категоріях. Участь у ньому можуть взяти як IT-експерти особисто, так і команди та компанії. Переможців Асоціація “IT Ukraine” оголосить 4 грудня.

В Україні працюють більше 185 тис. IT-фахівців, які розробляють технологічні рішення для компаній по всьому світу. Саме завдяки їм провідна міжнародна організація Global Sourcing Association відзначила Україну найкращою країною-постачальницею ІТ-послуг до Великобританії, а авторитетний американський бізнес-журнал Inc. включає українські компанії до переліків таких, що розвиваються найбільш динамічно. Чому ж ми так мало знаємо про наших айтішників, які стоять за численними технологічними досягненнями?

Зовсім скоро Ukrainian IT Awards 2020 оголосить імена кращих з кращих IT-фахівців, які розкажуть на всю Україну про свої успіхи.

Прийом заявок на участь в Ukrainian IT Awards 2020 стартує 21 вересня на сайтіконкурсу. Також до 21 вересня ви можете подати заявку і долучитись до складу команди журі.

Перелік номінацій Ukrainian IT Awards 2020:

Software Engineering nomination
Quality Assurance nomination
Management nomination
IT education nomination
Infrastructure&DevOps nomination
Impact of the Year nominations
Design Nomination
Innovation-Research of the year
Product Management nomination
Business Analysis nomination
Software Architecture nomination
Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”: «В цьому році конкурс Ukrainian IT Awards зазнав ряд змін, які дозволять нам його масштабувати. Ми розширили можливості для участі більшої кількості конкурсантів — номінацій наразі 11, серед яких з’явились і дві командні. Разом з партнерами зробили редизайн конкурсу та приділили окрему увагу об’єктивності результатів членів, за які відповідатимуть кілька десятків висококваліфікованих журі. Впевнені, що вже 4 грудня ми почуємо нові імена кращих IT-зірок України!».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...