Стартує новий набір “Нове обличчя кордону”

Сьогодні стартує черговий набір кандидатів до лав Держприкордонслужби у рамках проєкту «Нове обличчя кордону». Про це повідомили в Адміністрації Державної Прикордонної Служби України.

Відкриття проекту «Нове обличчя кордону» у відділі прикордонної служби «Львів – аеропорт» Львівського прикордонного загону. Фото Гал-інфо, Олена Ляхович
Проєкт «Нове обличчя кордону» у прикордонному відомстві реалізується за підтримки Посольства США та представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Конкурс оголошується на посади для доукомплектування відділів прикордонної служби Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», відділів прикордонної служби «Львів» та «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону, а також відділу прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону.

Кожному, хто пройде зазначений відбір, гарантують професійну підготовку за міжнародними стандартами, перспективу кар’єрного зростання, гідний рівень грошового забезпечення, соціальний захист та якісне медичне обслуговування.

Набиратимуть як діючих військовослужбовців Держприкордонслужби, так і громадян України з числа цивільної молоді.

Як зазначив в коментарі Гал-інфо речник Західного регіонального управління Держприкордонслужби Роман Стахів, взяти участь можуть хлопці та дівчата, які відповідають вимогам:
– Є громадянином/громадянкою України призивного віку (від 18 до 45 років).
– Мають повну загальну середню освіту і базові знання з іноземної мови
(англійської, німецької або французької).
– Придатні до військової служби за станом здоров’я.
– Не мають судимості.

Набір триватиме з 1 по 26 липня 2020 року.

З детальним переліком посад можна ознайомитися на офіційному вебсайті Держприкордонслужби.

Подати заявку можна за посиланням.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ