Стартує основна сесія ЗНО

Сьогодні тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.
Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.
Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:
– Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
– паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
– запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.
На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. Результат виконання тесту буде зарахуватися випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації.
Сертифікаційна робота складається з трьох частин:
Частина 1 «Українська мова» містить 33 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.
Частина 2 «Українська література» містить 24 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.
Частина 3 «Власне висловлення» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записується в бланку відповідей Б.
Результат виконання завдань частини 1 і 3 зараховується як державна підсумкова атестація.
Результат виконання усієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...