Строки проведення чергових призовів

Зі Збройних сил України, інших військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту будуть звільнені в запас у травні-червні та у жовтні-листопаді 2017 року військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти «спеціаліст» або «магістр» та вислужили встановлені строки строкової військової служби. Інші військові-строковики, які вислужили встановлені терміни, звільнятимуться в запас у квітні-червні та у жовтні-грудні цього ж року.
Призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу також здійснюватиметься навесні та восени: у квітні-травні та жовтні-листопаді 2017 року.
Кабінету міністрів указом президента доручено визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у поточному році.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ