Студентів-правників запрошують до участі у конкурсі

Генеральна прокуратура України та Міністерство освіти і науки України проводять конкурс творчих робіт серед студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право», на теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству».
Конкурсні роботи приймаються до 17 листопада на поштові скриньки регіональних прокуратур (Прокуратура Львівської області – nag_kor@oblprok.lviv.ua). Детальніше ознайомитися з вимогами до робіт можна тут: http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/8176-
На базі регіональних прокуратур будуть створені конкурсні комісії, які відберуть по 20 найкращих робіт у кожній області і направлять до Генеральної прокуратури України.
Фінал конкурсу буде проведено на базі ГПУ. Комісія, до складу якої залучать представників прокуратури, Міністерства освіти і науки, закладів вищої освіти та наукових установ, визначить 20 найкращих робіт. Нагородження переможців відбудеться до 13 грудня. Їхні роботи опублікують у щомісячному виданні «Вісник Прокуратури».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...