Суд обрав запобіжний захід Садовому

Вищий антикорупційний суд обрав міському голові Львова Андрію Садовому запобіжний захід у вигляді внесення застави в розмірі 1 млн 056 тис. 500 грн.

Як передає УНІАН, відповідне рішення оголосив суддя Сергій Мойсак.

Згідно з ухвалою, Садовий має 5 днів на внесення застави особисто, або її можуть внести за нього заставодавці.

Після внесення застави на Садового покладаються обов’язки повідомляти суд та слідство про зміну місця проживання, не спілкуватися зі свідками у своїй справі. Термін дії цих обов’язків – 2 місяці з моменту внесення застави.

Таким чином, суд у 50 разів зменшив суму застави від тої, яку просили прокурори. Також суд не пристав на вимоги прокурорів, щоби Садовий здав закордонний паспорт та не виїздив без дозволу суду і слідства зі Львова.

Садовий у суді заявив, що оскаржуватиме цей запобіжний захід в Апеляційній палаті ВАС.

Так само не задоволені рішенням і прокурори, вони також подаватимуть апеляційну скаргу.

«Перш за все, велика подяка всім, хто прийшов мене підтримати. Також хочу подякувати своїм адвокатам, захисникам, які дуже якісно сьогодні зробили свою роботу, адже фактично всі претензії прокуратури були розбиті вщент. Однак рішення суду не цілком відповідає здоровому глузду, я ним не задоволений і подаватиму на апеляцію, адже ми очікували, що прокуратурі буде повністю відмовлено в будь-якому забезпеченні. Ця справа немає жодного сенсу. Земля є власністю громади міста Львова, і жодного збитку державі не нанесено. Навпаки: є плюс у тому, що залучений інвестор, а 52 млн поступило у бюджет міста і сплачуються податки. Те, що ця справа є знаковою для держави, — це правда. До неї треба бути максимально уважними, висвітлювати з усіма деталями, бо йдеться про залучення інвестицій в нашу державу. Якщо ми хочемо мати зростання ВВП та успішну країну, то нам потрібні робочі місця. Будемо сподіватися, що в апеляції всі претензії прокуратури будуть зняті. Я проситиму, щоб не було ніякої застави. Хочу вірити, що апеляційний суд прийме рішення, з яким ми погодимось. Готуємо з адвокатами документи», — зазначив міський голова.

Мер також наголосив на тому, що компанія-інвестор СТР, яка придбала земельну ділянку для будівництва індустріального парку, вже облаштувала 97 індустріальних парків у 7 країнах світу. Таким чином, роботу отримало понад 70000 людей.

«У нас у Львові планується створення орієнтовно 50 виробництв. Інвестиція — близько 100 мільйонів євро. Треба дати можливість компанії СТР працювати», — додав він.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...